Er was alweer een explosie bij het kantoor van woningcorporatie Woonstad. Het gebouw werd op de nacht van zaterdag 31 mei op zondag 1 juni een doelwit van een tweede explosie in korte tijd, zo meldt Rijnmond.
Ook nu is er duidelijk schade te zien aan het pand aan de Rochussenstraat in Rotterdam. Een ruit bij de ingang is gebarsten. Ook zijn er schroeiplekken op het metalen frame van de pui. Op de grond liggen glasscherven. De explosie was vermoedelijke even na 03:00 uur vannacht.
Woonstad gaat in spoedoverleg met de gemeente en politie om de twee explosies te bespreken, zegt een woordvoerder van de woningcorporatie. De ruit is inmiddels hersteld volgens hem.
Flink geschrokken
Maandagochtend zei een woordvoerder van Woonstad geen idee te hebben wie er verantwoordelijk is voor de explosie van afgelopen weekend. “Iedereen op kantoor is er wel door geschrokken”, zei hij eerder al tegen Rijnmond.
“We willen natuurlijk wel dat de daders worden opgepakt”, vertelde de woordvoerder verder. “Dit is niet normaal. Zowel explosies bij woningen als bij kantoorpanden moeten stoppen.”