Het Concours Hippique International Officiel vindt van 18 tot en met 21 juni plaats op de Rotterdamsche Manege.
De wedstrijd wordt daar al 67 jaar gehouden en is ook dit jaar weer bijzonder want de Rotterdamse Alexandra waagde een poging voor plek in de halve finale.
Wij volgde haar te paard op de manege. Al vanaf jongs af aan wilde ze paard rijden: “Ik was 6 jaar toen ik er voor het eerst over nadacht. Uiteindelijk mocht ik op mijn 7de jaar ook lessen volgen.” Inmiddels doet ze dus ook mee aan wedstrijden en wil ze langzaamaan een stapje hoger komen met haar paard Otella. “Ik wil doorgaan met trainen.
Om over een paar jaar in ieder geval twee niveaus hoger te rijden.” Ondanks de bloed, zweet en tranen is Alexandra helaas niet door na de halve finale. Desondanks heeft ze een mooie prestatie geleverd ze werd 16e in een klasse met bijna 40 deelnemers.