Rotterdamse UITDagen een daverend succes

Met een nieuw concept hebben culturele instellingen van Rotterdam samengewerkt om te laten zien wat dit nieuwe culturele seizoen te bieden heeft. Maar liefst 11.000 bezoekers hebben in het nieuwe format toneel gespeeld, muziek gemaakt, kunst bekeken, gedanst, gegeten, gefotografeerd en vooral veel bewonderd.

Tijdens Rotterdam Uitdagen werd het culturele seizoen 2016/2017 afgetrapt met korte previews en andere originele dingen die hier ontstaan. Want in Rotterdam doen we cultuur net even anders. Rauwer, stoerder, intiemer, mooier! Van uitdagend theater tot rauwe hiphop battles en van intrigerende cross-overs tot toffe kinderactiviteiten.

Het programma is gestart op vrijdag 9 september met Kunstavond XL in het Witte de Withkwartier. Op zaterdag en zondag vindt het uitgebreide programma plaats op het Schouwburgplein. OPEN Rotterdam is erbij! Beleef de UITDagen opnieuw door onze compilatie van deze dagen.