Tafeltennis brengt dertig Rotterdammers samen in Huis van de Wijk De Propeller

In Huis van de Wijk De Propeller, dat in de Provenierswijk ligt, komt inmiddels al vier jaar lang een hechte groep tafeltennissers samen. Wat begon als een klein initiatief, is uitgegroeid tot een community die drie keer per week bijeenkomt: “Een sport waarvan je houdt, is altijd leuk en goed voor je gezondheid.”

Wat vier jaar geleden begon met een klein clubje, is inmiddels uitgegroeid tot een drukbezochte activiteit. Dankzij Zadkine kwam er zelfs een extra tafel bij. De bijeenkomsten op maandag, woensdag en vrijdag zijn altijd gezellig en iedereen voelt zich welkom: “Je leert veel nieuwe mensen kennen en het is altijd gezellig.”

“We mogen niet zeggen: je mag niet meer”, vertelt oprichter Kim lachend. In totaal telt de groep zo’n dertig deelnemers; dat is al aardig vol, al is niet iedereen er elke keer bij. “Je moet gemiddeld een half uurtje wachten voordat je aan de beurt bent. In de toekomst hopen we op meer plek voor nieuwe mensen.”