De 12-jarige Marie is weer terecht. Het jonge meisje kwam woensdagochtend niet aan op de Fatimaschool in Schiebroek. Alle buurtbewoners staken de handen uit de mouwen en gingen in grote getalen op zoek.
“Alle buurt apps gingen af, de school sloeg alarm en iedereen ging de straat op om te zoeken”, vertelt Michel Koreman van wijkcentrum De Buurvrouw. Volgens Koreman zocht de politie met man en macht naar Marie. Ook de politiehelikopter werd hierbij ingezet.
Vermist vanaf Kastanjeplein Rotterdam. Marie 12 jaar oud. 1m60 lang, brui/rood haar. Zwart shirt met Mickey Mouse. Blauwe spijkerbroek. Nike sneakers. Vertrokken op blauwe elops fiets. Bij aantreffen bel de politie aub. #vermist #schiebroek #Rotterdam pic.twitter.com/SNfhsYgS06
— Politie Basisteam Midden-Schieland (@POL_MiddenSchie) June 7, 2023