In de Eerste en Tweede Kamer is er vandaag gediscussieerd over een verbod op gezichtsbedekkende kleding. De vraag is of het strafbaar moet zijn om gezichtsbedekkende kleding in het openbaar te dragen.
Bivakmutsen, maar vooral de boerka’s en nikab, wat de discussie heeft doen opwaaien, houdt de gemoederen bezig in de politiek. Daarom buigen de Kamerleden zich vandaag over deze kwestie. Er zijn naar schatting zo’n 100 tot 400 vrouwen in Nederland die een boerka of nikab dragen.
De meningen op straat zijn zeer verdeeld. ‘Er zijn zoveel nieuwe Nederlanders, dus ik vind dat je moet kijken naar de nieuwe Nederlandse normen en waarden’, was één van de reacties in de Afrikaanderwijk. Check onze OPEN vraag voor de rest van de meningen.
Meer Rotterdamse verhalen bekijken?
Volg ons dan ook op onze social media kanalen
Facebook YouTube Instagram Twitter Snapchat