Goed samenwerken loont in Rotterdam

Rotterdam wint Best Brand Strategy Award 2016. Deze prijs werd vandaag uitgereikt door fDi Magazin / Financial Times. De stad wordt geprezen voor haar manier van samenwerking tussen verschillende partijen om de stad te promoten.

‘Rotterdam Make it Happen’ is een samenwerking tussen: Havenbedrijf Rotterdamde, Gemeente Rotterdam, Rotterdam Partners en de Erasmus Universiteit. Ze staan voor het verleggen van grenzen en werken met een no-nonsense aanpak. ”Onder de vlag van ’Rotterdam Make It Happen’ streven wij ernaar Rotterdam nóg steviger op de kaart te zetten in binnen- en buitenland en om bedrijven, bewoners, studenten en bezoekers aan te trekken en hen te inspireren om te participeren in de stad”, aldus Jannelieke Aalstein, directeur Netwerken, Marketing & Communicatie bij Rotterdam Partners in een artikel van Metro Rotterdam. 

Alleen de 124 regio’s met de beste beste strategieën werden genomineerd. De fDi Intelligence-afdeling van de Financial Times koos voor de merkstrategieën van de Maasstad.

Meer Rotterdamse verhalen bekijken?
Volg ons dan ook op onze social media kanalen
Facebook YouTube Instagram Twitter Snapchat