Stichting Arminius heeft vanaf 1 maart een nieuwe directeur. Voormalig directeur van het Internationaal Filmfestival Rotterdam, Rutger Wolfson neemt de taken over van Gabrielle Anceaux.
Anceaux blijft wel betrokken bij de stichting in de functie hoofd bedrijfsvoering. Het bestuur koos voor Wolfson vanwege diens visie, ruime ervaring en grote netwerk. “Bovendien heeft hij bewezen het maatschappelijke debat te kunnen prikkelen en is hij in staat maatschappelijke en culturele onderwerpen te agenderen. Voor ons is hij nu de ideale persoon om met Arminius grote stappen te zetten.”
Wolfson: “Ik kijk ernaar uit om samen met het team en de vele samenwerkingspartners Arminius verder te ontwikkelen tot dé plek voor debat en bijzondere evenementen in Rotterdam. Het gerestaureerde rijksmonument aan het Museumpark, midden in het culturele hart, is hiervoor een geweldige basis.”
Meer Rotterdamse verhalen bekijken?
Volg ons dan ook op onze social media kanalen
Facebook YouTube Instagram Twitter Snapchat