De jarige RotterTram maakt verjaardagsritten door de stad

Het rijdende tramrestaurant de RotterTram is dit weekend één jaar oud. Dat vierde eigenaar Suzanne Knegt zondag met drie speciale verjaardagsritten van een half uur door de stad, uiteraard met koffie en gebak.
Vorig jaar bouwde onderneemster Suzanne de historische RET-tram uit 1969 om tot tramrestaurant. Daarvoor was wel een crowfunding-actie nodig. In de tram werd een keuken en toilet geplaatst en er is plek voor 44 mensen. Zij kunnen in de tram dineren, terwijl in ruim twee uur langs allerlei Rotterdamse bezienswaardigheden wordt gereden.

In zijn éénjarig bestaan is de RotterTram een vertrouwd onderdeel van het straatbeeld geworden in Rotterdam. Hoog tijd dus om mee te gaan met een verjaardagsrit.

Meer Rotterdamse verhalen bekijken?
Volg ons dan ook op onze social media kanalen
Facebook YouTube Instagram Twitter Snapchat